HEMEN ARA  SORU SOR
SERVİS
SERVİS

SERVİS

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. SERVİS yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. SERVİS hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Ev teknolojilerinde, özellikle ev hanımlarının en çok kullandığı ürünler Beyaz eşyalardır. Tamamen bayanların hayatını kolaylaştırmak için üretilmiş olan bu ürünler, çeşitli marka ve modellerde piyasaya sürülmektedir. Ülkemizde en çok satılan yerli markaların başında gelen Beko, hem fiyat uygunluğuyla, hem de kalitesiyle müşterilerini memnun etmektedir. Koç şirketler grubuna ait olan Beko markası, ilk defa 1954 yılında ülkemizde üretime geçmiştir. 1954 yılından bugüne kadarda ülkenin her yerine yaygınlaşan çok büyük bir servis ağına ulaşmıştır.

Evinde beyaz eşyası olan bayanlar çok iyi bilirler ki, bu tarz eşyalar bozulduğu vakit ilk olarak kendi servisine başvurulması gerekmektedir. Çünkü servis dışı yapılabilecek yanlış bir tamirattan sonra, firma sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, bu tarz eşyaların parçalarının orijinallerini sadece kendi servislerinde bulabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine ulaşan Beko mağazaları, Kayseri ilimizde de oldukça fazladır. İl genelinde, hatta en küçük ilçe ve beldelerinde dahi Beko mağazasına ulaşabilirsiniz. Tabi otomatik olarak servislerinde sayısı da mağaza sayısına doğru orantılı olarak, İlimizde oldukça fazladır. Beko Servisi Kayseri diye Google de küçük bir arama yaptırdığınız zaman, karşınıza bu işi yapan pek çok servis çıkacaktır.

Kayseri de ikamet ediyorsunuz ve evinizde bir beyaz eşyanız bozuldu, hemen Beko Servisi Kayseri olarak internet üzerinden arama yaptırabilirsiniz. Önünüze gelecek olan listeden, evinize en yakın olan servisi seçip, hemen o servise arıza kaydını bildirebilirsiniz.

Bu konuda sizlere birde şu hatırlatmayı yapmak istiyoruz, garanti süresi dolmamış olan beyaz eşyalarınızı asla başka tamircilere göstermeyiniz. Çünkü Garanti kapsamında olan bir Beko ürününde problem yaşamanız durumunda hemen Beko Servisi Kayseri den ulaşabileceğiniz bir servis vasıtasıyla, ürünü sıfırıyla da değiştirme imkanına sahipsiniz. Garanti kapsamında olan bir üründe yaşanan problem firmaya aitse veya değiştirme gerekiyorsa, firma ürünü sizden alıyor ve tamamen yenisiyle değiştirebiliyor. Hatta çoğu zaman arada ki farkını ödeyerek, bir üst modelini dahi tercih edip alabiliyorsunuz.

Servis kullanmanın bu kadar çok avantajı varken, kesinlikle beyaz eşyalarınızı servis dışı uygulamalara tabi tutturmamalısınız.


İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK